Пентагон готується розмістити елітні війська в Центральній Азії

США вирішили допомогти Пакистану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану, Казахстану і Киргизстану, коли в цьому буде потреба.

Оборонне відомство США розробляє план щодо дислокації елітних підрозділів у ряді держав Центральної Азії.

Мова йде про підготовку до погіршення ситуації в регіоні, де триває афганська кампанія США. Майбутня місія американського спецназу сформульована як забезпечення "внутрішньої оборони іноземних держав".

За попереднім планом, у кожній з країн Центральної Азії будуть розміщені підрозділи 3-ої групи Сил спеціального призначення США, що базується в Північній Кароліні. На даний момент група складається з чотирьох оперативних батальйонів, і передбачається, що батальйони будуть по черзі відрядити в центральноазіатські країни.

"3-я група Сил спеціального призначення продовжить виконувати операції в Афганістані і буде готова до надання допомоги у підготовці військовослужбовців Пакистану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану, Казахстану і Киргизстану, коли цього вимагатиме глава Центрального командування США", - заявив представник командування спеціальних сил, лейтенант-командер Фред Кюблер.

Підготовка національних сил безпеки зарубіжних країн - ключове завдання Сил спеціального призначення США ("зелених беретів"), і саме такого роду діяльність включена в поняття "внутрішньої оборони іноземних держав".

За встановленим порядком, операції з "внутрішньої оборони" можуть проводитися, якщо нестабільна ситуація в зарубіжній країні загрожує інтересам США, якщо ця закордонна країна готова прийняти допомогу США і направляє американському уряду відповідний запит.

Нагадаємо, в даний момент у США обговорюють перспективи американської військової кампанії в Афганістані. Командування військами США і НАТО в Афганістані побоюється, що американські війська ризикують зазнати поразки у війні з талібами, якщо протягом року їм не буде направлено підкріплення.

Читайте також:

Дік Чейні приховував від Конгресу США антитерористичні плани ЦРУ

Американські військові травили собаками афганських ув'язнених

Буш розкритикував Обаму за неправильну боротьбу з кризою та тероризмом

Американські військові катували й ґвалтували іракських в’язнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: