Пентагон взявся за будівництво

Пентагон побудує військову базу на ірано-іракському кордоні, а також збільшить кількість КПП на головних дорогах, аби припинити постійний притік іранської зброї.

США мають намір побудувати першу військову базу на ірано-іракському кордоні для запобігання поставкам іранської зброї шиїтським бойовикам в Іраку, повідомляє Інтернет-сайт американської газети Wall Street Journal.

За даними видання, крім того, Пентагон планує будівництво на основних дорогах, що ведуть від іранського кордону до Багдада, додаткових контрольно-пропускних пунктів, а також устаткування єдиного офіційного прикордонного переходу між двома країнами рентгенівськими установками і датчиками, що дозволяють знаходити вибухові речовини.

На початку серпня міністерство оборони США розповсюдило зроблений бойовиками в Іраку відеозапис, на якому видно, як повстанці ведуть обстріл позицій американських військ кумулятивними снарядами з ракетних установок, які, як стверджують американські військові, мають іранське походження.

Після цього випадку президент США Джордж Буш погрозив Тегерану "наслідками", якщо іранська сторона не припинить поставки зброї іракським повстанцям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: