Пентагон закликав владу Пакистану ліквідувати 20 ключових осіб Аль-Каїди

Міністр оборони США, перебуваючи з візитом в Афганістані, закликав владу Пакистану "звернути особливу увагу" на перебування в їх країні лідера Аль-Каїди.

Новий лідер міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" 59-річний єгиптянин Айман аль-Завахірі перебуває на території Пакистану в так званій "зоні племен". Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву міністра оборони США Леона Панетті, який перебуває з офіційним візитом в Афганістані.

Панетта висловив побажання, щоб влада Пакистану звернула на це особливу увагу і вжила відповідних заходів. "Щоб зараз завдати серйозної втрати "Аль-Каїді", треба заарештувати або ліквідовувати 20 ключових осіб", - переконаний міністр оборони США.

Зазначимо, що нещодавно прихильники "Аль-Каїди" опублікували на одному зі своїх сайтів список з 40 американських чиновників, військових і журналістів, пов'язаних з війною в Іраку.

За даними газети The Daily Mail, конкретні імена зі списку не називаються, але навпаки деяких них є їхні фотографії та адреси.

Відзначається, що автор публікації також пропонує читачам у міру можливості взяти участь в їх знищенні. Серед варіантів знищення, зокрема, пропонується використовувати надіслані поштою бомби.

У свою чергу, учасники форуму заявили, що в США неважко придбати зброю і використовувати її для вбивства тієї чи іншої людини зі списку.

Американські правоохоронні органи зазначили, що інформація про потенційні жертви була вказана лякаюче детально. Появу списку деякі фахівці пов'язали з недавнім знищенням Усами бен Ладена і бажанням терористів помститися за нього.

Читайте також:

Прихильники "Аль-Каїди" опублікували список своїх ворогів

Експерти: світовий тероризм докотився до території колишнього СРСР

США пообіцяли убити нового главу "Аль-Каїди" як бен Ладена

США назвали ім’я нового ворога, який не поступається за силою "Аль-Каїді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: