Пентагон звинуватив керівництво Росії в шизофренії

Москва веде активну комерційне співробітництво з Тегераном, при цьому багато років російське керівництво сприймає Іран як одну з найбільш серйозних загроз у регіоні/

Підхід Росії до Ірану можна назвати "дещо шизофренічним", впевнений міністр оборони США Роберт Гейтс.

Москва веде активну комерційне співробітництво з Тегераном, при цьому багато років російське керівництво сприймає Іран як одну з найбільш серйозних загроз у регіоні, зазначив шеф Пентагону, виступаючи на засіданні сенатського Комітету з питань озброєнь.

Колишній президент Росії Володимир Путін три роки тому сказав, що Москва вважає Іран найбільшою загрозою національній безпеці Росії, підкреслив Гейтс. "Незважаючи на це, вони (росіяни) захищають свої комерційні інтереси в Ірані, які налічують вже понад 20 років", - поскаржився міністр.

За словами Роберта Гейтса, який в період своєї роботи в керівництві ЦРУ займався аналізом політики Радянського Союзу, Росія традиційно "балансує" між двома цими протилежними проблемами: бажанням дотримати свої комерційні інтереси і уникнути загрози. "Вони заперечують загрозу, яку представляє собою Іран, а що стосується комерційних можливостей - вони не унікальні, подібні Росія може знайти і в Європі", - додав глава Пентагону.

Нагадаємо, МЗС РФ висловило невдоволення введенням США 17 червня нових односторонніх санкцій проти Ірану. В офіційному коментарі на сайті МЗС повідомляється, що російська сторона вважає що заходи, які приймаються Вашингтоном є неприйнятними і "йдуть врозріз з принципами спільної роботи в "шестірці" і у форматі РБ ООН" відносно іранської ядерної програми.

Читайте також:

МЗС Росії засудило США і ЄС за односторонні санкції проти Ірану

Іран готовий до переговорів з ядерної програми

Радбез ООН ввела санкції проти Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: