Перед послабленням карантину в Англії фіксують рекордні показники захворювання на COVID у Британії

Перед послабленням карантину в Англії фіксують рекордні показники захворювання на COVID у Британії

Associated Press

За добу нових інфікованих зафіксували понад 48 тисяч, померли – 25 осіб.

За останню добу у Великій Британії фіксують рекордно високий показник інфікування COVID-19 – 48 тис. 161 новий випадок, смертей 25. За попередню добу було майже 54,7 тис. нових випадків та 41 смерть. А тиждень тому – близько 32 тис. нових випадків. Зростання кількості хворих відбувається на тлі майбутнього послаблення карантину в Англії, що заплановане від понеділка, 19 липня.

У Британії вже триває масова вакцинація всіх охочих. Із 66,65 млн населення першу дозу вже отримали майже 46,3 млн осіб, а повністю вакциновані – майже 36 млн британців. Про це пише Sky News.

Нагадаємо, від понеділка, 19 липня, в Англії пом’якшують більшість карантинних обмежень. Зокрема, будуть скасовані вимоги до соціального дистанціювання та обмеження соціальних зборів. Також буде скасований масковий режим. Паби, кафе та ресторани не зобов'язуватимуть обслуговувати клієнтів лише за столиками, а на великих заходах на стадіонах не буде обмежень щодо кількості глядачів. Водночас людям необхідно буде продовжити носити маски у громадському транспорті та під час масових зібрань, а власники розважальних закладів перевірятимуть у гостей сертифікати про COVID-вакцинацію.

Також до 16 серпня мають пом’якшити вимоги щодо самоізоляції людей, котрі мали контакти з хворими на COVID. Якщо контактна особа вже має два щеплення, то їй достатньо буде здати тест і мати негативний показник, щоб вийти із самоізоляції раніше, аніж сидіти на карантині.

Новини світу: у ВООЗ заявили, що захворюваність на коронавірус та смертність зростають

Новини світу: у ВООЗ заявили, що захворюваність на коронавірус та смертність зростають
Наступна публікація