Перед відставкою Назарбаєв провів телефонну розмову з Путіним. У Кремлі її зміст тримають у таємниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Назарбаєв очолював Казахстан від 1990 року.

Напередодні оголошення про свою відставку президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв провів телефонну розмову із президентом Росії Володимиром Путіним, однак у Кремлі не хочуть розголошувати її деталі.

Про це журналістам розповів прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає ТАСС.

"Сьогодні вдень була телефонна розмова президента Путіна з президентом Назарбаєвим, але ми не володіємо інформацією про зміст цієї розмови", - зазначив він.

Пєсков також підкреслив, що Кремль не планує коментувати цю розмову.

Нагадаємо, 19 березня президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив про свою відставку. Він незмінно очолював Казахстан від 1990 року. Після відставки Назарбаєв продовжуватиме очолювати Раду безпеки Казахстану, яку, за рішення парламенту, він може очолювати довічно.  Тимчасово виконувати обов'язки президента країни буде спікер Сенату Касим-Жомарт Токаєв, а найімовірнішим наступником Назарбаєва називають його старшу дочку Даригу.

ВідеоПрезидент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив про відставку

Він очолював країну впродовж трьох десятиліть. Про свою відставку Нурсултан Назарбаєв оголосив у прямому ефірі, під час звернення до нації. Обов'язки глави держави виконуватиме очільник Сенату країни - Касим-Жомарт Токаєв. А згодом в країні проведуть нові вибори.    

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив про відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції