Передова НАТО. Як Балтія вибудувала лінію оборони в повітрі, на морі, книгарнях і ТБ проти Росії

Альянс вирішив розмістити чотири багатонаціональні батальйони в країнах Балтики та Польщі.

Апетити Росії простягаються не тільки на Схід та Південь України. Давня історія із захопленням чужих земель, ще з часів Союзу, у них і на Півночі: Фінляндія, країни Балтики, Литва, Латвія, Естонія та Польща добре пам'ятають недавню історію. І готуються захищатися зараз уже з допомогою НАТО. Чотири багатонаціональні батальйони альянс вирішив цього тижня розмістити в країнах Балтики і Польщі. Ніхто і не приховує, що це – відповідь на "миротворчі місії Росії" на Сході України.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Як же самі балтійці реагують на наступ "русского мира" – поїхала подивитись журналістка ТСН Маргарита Ситник. Вони вибудували лінію оборони в повітрі, на морі, книгарнях і телебаченні. Детальніше про те, як литовці намагаються переконати тих, хто хоче розцілувати Путіна в інтимні зони, дивіться в сюжеті.

Що зробила Литва для власної безпеки після атак РФ на Україну

Литва підняла свою енергетичну безпеку з нульового рівня. Вони були залежні на 100% від одного провайдера – Росії, тепер вони відкриті для всіх ринків. Литовська спецслужба ошелешила нещодавніми викриттями: знищили гігантську мережу російських шпигунів. У списку десятки прізвищ політиків і громадських діячів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: