МВФ не зрозумів Латвію: її делегат не вивчив англійську мову

Екс-міністр фінансів Атіс Слактеріс ніяк не міг пояснити кредиторам з МВФ, на які умови згодна піти Латвія.

На переговорах уряду Латвії та Міжнародного валютного фонду представники МВФ не розуміли, що говорить латвійський делегат, екс-міністр фінансів Атіс Слактеріс.

Як пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на конфіденційні джерела, Атісу Слактерісу було украй важко дискутувати - він як і раніше дуже погано володіє англійською. Представники МВФ просто не могли зрозуміти, що він каже. Ситуацію врятував прем'єр-міністр Валдіс Домбровський, який переклав, що хотів сказати кредиторам Слактеріс.

Під час перебування на посаді міністра фінансів Латвії Атіс Слактеріс став неймовірно популярний після телеінтерв'ю каналу Bloomberg. У Латвії навіть почалися дебати про відповідність Слактеріса його посаді. У тому інтерв'ю він показав свій украй низький рівень володіння англійською мовою. А після того, як на питання журналіста, що ж трапилося з економікою Латвії, він відповів: Nothing special ("Нічого особливого"), ця фраза тут же стала фольклором.

Крилатим став й інший його вислів - We will be very taupīgi ("Ми будемо дуже економними").

Нагадаємо також, що в січні Атіс Слактеріс в ефірі Латвійського радіо заявив, що його англійська - "найцінніша в Латвії, адже він зміг знайти для країни 7,5 млрд євро!" Як пізніше віддавати ці самі 7,5 млрд євро, Слактеріс поки що вигадати не зміг.

Як відомо, Латвія разом з Ісландією серед країн Європи виявилися найбільш постраждалими від світової фінансової кризи. За підсумками поточного року, прибалтійській республіці загрожує зниження ВВП на 18%.

Читайте також:

В Угорщині "мова жестів" стала офіційною

Суд заборонив ображати росіян словом "офігєть"

Японці винайшли окуляри-перекладач

Янукович: в кожній політичній силі є радикали з "опаленням мозку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: