Переговори на G20 тривають: Путін зустрінеться з Макроном, щоб поговорити про Україну

У Гамбурзі передбачається "докладно обговорити основні міжнародні питання, включаючи співпрацю у боротьбі з тероризмом".

Президент РФ Володимир Путін у суботу продовжить зустрічі з іноземними лідерами "на полях" саміту G20 в Гамбурзі. Зокрема, він проведе переговори з главами Франції і Туреччини.

Про це пише Інтерфакс.

Домовленість про зустріч з Еммануелем Макроном була досягнута в ході недавньої поїздки російського президента в Париж. Його помічник Юрій Ушаков розповів, що в Гамбурзі передбачається "докладно обговорити основні міжнародні питання, включаючи співпрацю у боротьбі з тероризмом".

"Планується, що лідери Росії і Франції продовжать обмін думками щодо ситуації в Україні", - додав Ушаков.

Також на суботу заплановані переговори Путіна і президента Туреччини Реджепа Ердогана. Серед тем обговорення - актуальні питання двостороннього співробітництва, зокрема, в економічній сфері. Наприклад - реалізація проектів газопроводу "Турецький потік" і будівництва АЕС "Аккую".

ВідеоРосія, Німеччина та Франція обговорять врегулювання ситуації на Донбасі без участі України

Фотогалерея Лукаві посмішки: як Макрон Путіна на машині для гольфу возив (19 фото)

У цей же день президент РФ зустрінеться з головою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером. "У сфері енергетики передбачається обговорити проект "Північний потік-2" і поставки газу в Європу через "Турецький потік", перспективи відновлення енергодіалогу Росія-ЄС", - сказав Ушаков.

У понеділок, 29 травня, президент Росії Володимир Путін зустрівся в Парижі з новообраним главою Франції Еммануелем Макроном.

Лідери країн провели переговори в Шато де Версаль перед відкриттям виставки з нагоди 300-річчя встановлення дипломатичних відносин між двома країнами. Після цього вони дали спільну прес-конференцію.

Під час спілкування з журналістами Путін і Макрон торкнулися питання вирішення конфлікту на сході України, французький президент розповів про свої стосунки з російськими пропагандистами, а президент Росії вразив поганими знаннями з історії.

Залиште свій коментар