Переговори Росії та Білорусі щодо газу закінчились "нічим"

Переговори "Газпрому" з представниками білоруського нафтогазового комплексу не призвели до досягнення домовленостей.

Переговори керівництва ВАТ "Газпром" з представниками білоруського нафтогазового комплексу не призвели до досягнення домовленостей. Про це повідомив журналістам глава "Газпрому" Олексій Міллер.

Відповідаючи на запитання, чим закінчилися переговори, він сказав: "Нічим".

Міллер також заявив, що не впевнений у можливості продовження переговорів з Білоруссю щодо проблеми газового боргу до понеділка, 21 червня.

"Ми розлучилися, і куди вони поїхали, я не знаю", - сказав Міллер, відповідаючи в кулуарах Петербурзького міжнародного економічного форуму на питання, чи будуть продовжені переговори з білоруською делегацією в неділю.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв на початку цього тижня заявив, що дає Білорусії п'ять днів, щоб визначитися з оплатою, а "Газпром" назвав дедлайн - 21 червня, після якого у разі неврегулювання ситуації поставки можуть бути обмежені.

Днями глава "Газпрому" сказав, що скорочення може становити 85%.

Також Олексій Міллер назвав заяву Білорусії, що "Газпром" винен Белтрансгазу 200 млн. доларів за транзит російського газу, "невдалою спробою створити офсайт".

18 червня перший заступник міністра енергетики Білорусії Едуард Товпенець заявив, що "Газпром" заборгував Білорусі за транзит російського газу в Західну Європу близько 200 мільйонів доларів - стільки ж, скільки Росія оцінює борг Мінська за постачання "блакитного палива".

Також Росія не виключає судових розглядів з Білоруссю з приводу газових боргів.

Читайте також:

Білорусь заявила, що "Газпром" винен їй 200 млн доларів

"Газпром" створив оперативний штаб з газового боргу Білорусі

"Газпром" заговорив про скорочення на 85% постачання газу до Білорусі

Росія висунула Білорусі газовий ультиматум: у Лукашенка є 5 днів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: