Переговори щодо Косово не є провальними?

Генсек ООН Пан Гі Мун отримав доповідь "трійки" міжнародних посередників щодо переговорів стосовно статусу Косово.

"Трійка" міжнародних посередників (РФ, США і ЄС) не вважає, що переговори між Пріштіною та і Белградом з питання визначення статусу Косово, що вимагає від Сербії незалежності, завершилися провалом, як про це заявляє низка західних політиків і ЗМІ. 

"Переговори були корисними, обидві сторони пообіцяли утримуватися від застосування насильства", - процитувало агентству "РИА Новости" підсумкову доповідь "трійки" дипломатичне джерело в ООН. 

У п'ятницю "трійка" представила свою доповідь генсеку ООН Пан Гі Муну, проте офіційний зміст документу поки не розголошується. 

Постпред РФ в ООН Віталій Чуркин у розмові з журналістами позитивно оцінив підсумки 120-денних переговорів. За його словами, Росія закличе Раду бузпеки ООН до продовження переговорів по статусу Косово під егідою "трійки". 

Мандат "трійки" закінчується у понеділок, 10 грудня. 

Генсек ООН напередодні висловив заклопотаність у зв'язку з тим, що істотного прогресу на переговорах досягнуто не було - Белград і Пріштіна не дійшли компромісу. Проте Мун сподівається, що згода сторін ще може бути досягнута.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: