У США антивакцинаторка перед смертю попросила щепити від коронавірусу чотирьох своїх дітей

У США антивакцинаторка перед смертю попросила щепити від коронавірусу чотирьох своїх дітей

Фото: The Washington Post

Жінка померла через два тижні після того, як коронавірус забрав життя її чоловіка.

Жителька міста Галвестон американського штату Техас померла від ускладнень COVID-19 через два тижні після свого чоловіка. Напередодні жінка попросила рідних переконатися, що четверо її дітей вакцинуються від коронавірусу. 

Історію американської родини розповіло видання The Washington Post.

Зазначається, що ще кілька тижнів тому 42-річна вчителька гри на фортепіано Лідія Родрігес була переконана у тому, що її організм достатньо сильний для боротьби з коронавірусною інфекцією і не потребує щеплення. 

"Лідія ніколи не вірила у вакцини, - розповіла кузина померлої Дотті Джонс. - Вона вважала, що може впоратися з усім сама і що їй не потрібні ліки". За словами родички, чоловік Лідії підтримував її погляди на щеплення.

На початку липня жінка разом із чотирма дітьми - 18-річними близнюками, 16-річним сином і 11-річною донькою - повернулися з християнського церковного табору, а через кілька днів уся родина, зокрема й чоловік Родрігес, отримали позитивні результати тестів на COVID-19.

Сім'я нікому не розповідала про хворобу, однак 12 липня жінку довелося госпіталізувати через задишку. Родрігес помістили у відділення інтенсивної терапії, а Лоуренса відправили до іншої палати. Діти подружжя у цей час ізолювалися вдома. У дівчинки спостерігалися легкі симптоми, а інші не мали жодних скарг.

У якийсь момент стан 49-річного Лоуренса Родрігеса, схоже, покращився, але через кілька днів його терміново перемістили до відділення інтенсивної терапії. За словами рідних, чоловік просив про вакцинацію незадовго до того, як його підключили до апарату штучної вентиляції легенів, але щеплюватися було занадто пізно. Він помер 2 серпня.

У той час Лідія Родрігес повністю залежала від кисневої маски, яка не дозволяла їй розмовляти зі своїми дітьми. 16 серпня жінка померла.

Лідія і Лоуренс Родрігес прожили у шлюбі 21 рік.

Незадовго до смерті Лідія попросила сестру під час їхньої останньої телефонної розмови дати обіцянку: "Будь ласка, переконайся, що мої діти вакцинуються".

Зараз родичі через Мережу збирають кошти для допомоги дітям Родрігес, тим часом суд вирішує, хто стане опікуном неповнолітніх.

А в американському штаті Арканзас медсестра Шанда Періш пережила велику особисту трагедію, втративши обох своїх нещеплених від коронавірусу батьків, яким було понад 70 років, упродовж кількох днів. Але навіть смерть близьких не змусила її вакцинуватися. Жінка продовжує стверджувати, що не довіряє препарату, який є надто новим. 

Новини України: від коронавірусу померло подружжя, яке виховувало 13 дітей

Новини України: від коронавірусу померло подружжя, яке виховувало 13 дітей

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація