"Перемогти Трампа було би так легко": відомий голлівудський актор натякнув на участь у виборах президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Болдвін відомий своїми пародіями на Трампа.

Зірковий американський актор Алек Болдвін заявив, що "з легкістю" переміг би президента США Дональда Трампа на майбутніх виборах.

Актор, добре відомий пародіюванням Трампа на популярному в Америці шоу "Saturday Night Live", написав у Twitter: "Якби я балотувався на посаду президента, ви би проголосували за мене?".

Потім він додав: "Я не збираюся просити у вас жодного долара. І я обіцяю, що переможу".

"Перемогти Трампа було би так легко. Так легко", – завершив Болдуін свій твіт.

Між американським актором та президентом США давно склалися напружені стосунки. Болдвін нищівно критикує Трампа і пародіює його на телебаченні і це американському президентові зовсім не подобається, пише CNN.

У лютому після чергового випуску Saturday Night Трамп назвав шоу нудним і написав, що у пародіях на нього "немає нічого смішного".

Через два місяці після обрання Трампа президентом Алек Болдуін навіть зробив кумедний майстер-клас з пародіювання глави Білого дому. На прем'єрі мультика "Бебі Бос" до зірки підійшов хлопчик, аби взяти автограф. А відомий актор не лише залишив йому свій підпис, а й вирішив дати малому майстер-клас із пародіювання. Хлопчина не розгубився, уважно слухав та навіть спробував повторити за Болдуіном деякі рухи і фрази. 

ВідеоАлек Болдвін влаштував кумедний майстер-клас із пародіювання Трампа

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції