Переможці рекордного 1,5-мільярдного джекпоту розповіли, що робитимуть із виграшем

Американці не планують кидати роботу та розкошувати.

У США знайшлися перші власники виграшних квитків, які цього тижня зірвали куш у більш ніж півтора мільярда доларів. Володарів одного з трьох щасливих квитків виявилося двоє – це пара з Теннессі Джон і Ліза Робінсони, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони претендують на третину суми, але кажуть, що не стануть кардинально змінювати своє життя. Не приховують, що мріяли про виграш, але значно менший, якого б вистачило, щоби заплатити за навчання доньки.

Тепер, кажуть Робінсони, із цим проблем не буде. Але й розкошувати вони не стануть. Роботи кидати не збираються, а виграшні гроші інвестують кудись, аби діти ні в чому собі не відмовляли.

Кілька днів тому в США було розіграно рекордний джекпот у лотереї Powerball, розмір якого склав 1,5 млрд доларів. Після вирахування податків переможці отримають 930 мільйонів, якщо забажають забрати виграш одразу. Якщо ж погодяться на виплати протягом 29 років, то податки будуть не такими великими.

Також повідомлялося, що американці грають у лотереї, щоб витрачати виграш на благочинність. Загалом американці люди прагматичні, але навчені дбати про людей навколо. Можливо, коріння цього йде з релігійності нації, закладеної ще першими переселенцями з Європи. Але приємно, що більшість людей і справді поділилися б виграшем.

Раніше ТСН.ua зібрав рейтинг найбільших виграшів в історії світових лотерей. Останній виграш став абсолютним світовим рекордом за весь час розіграшів.

Найяскравіші історії переможців лотерей показують, як змінюється життя після зірваного джекпота. Далеко не завжди перемога приносить людям безтурботне, забезпечене та щасливе життя.

ВідеоУ США знайшлися перші власники рекордно виграшних лотерейних квитків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: