Перес - президент Ізраїлю

Шимон Перес забезпечив собі перемогу на президентських виборах після того, як обидва його конкурента відмовилися від подальшої боротьби.

Патріарх ізраїльської політики, лауреат Нобелівської премії миру Шимон Перес забезпечив собі перемогу на президентських виборах після того, як обидва його конкуренти відмовилися від подальшої боротьби за крісло глави держави. 

У другому турі виборів 83-річний віце-прем'єр виступив як єдиний кандидат і отримав 86 із 120 голосів.Перес представляє керуючу Кадіма-партію. 

У першому турі Перес не отримав достатньої підтримки парламентаріїв, щоб уникнути повторного голосування. Жодному з трьох учасників президентських виборів в Ізраїлі не вдалося набрати достатньої кількості голосів парламентаріїв, щоб уникнути другого туру голосування. 

За фаворита виборчої кампанії віце-прем'єра Шимона Переса проголосували 58 депутатів Кнесета, за його опонентів Реувена Рівліна і Колетт Авіталь - 37 і 21 відповідно. 

Для перемоги кандидатові потрібно заручитися підтримкою 61 з 120 парламентаріїв. Якщо потрібне число голосів не набране, проводиться другий тур на аналогічних умовах. 

Якщо в другому турі переможець також не виявлений, проводиться третій тур за участю двох лідерів виборчої гонки. З них президентом стає той, хто набирає більшість голосів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: