Перевірка виявила у Німеччині чотири небезпечних реактора

Для порушення безпеки чотирьох реакторів у Німеччині достатньо навіть падіння невеликого літака типу "Фантом".

Чотири німецьких реактора не відповідають мінімальним вимогам безпеки. До таких висновків дійшли експерти, які перевіряли стан АЕС в Німеччині після аварії на японській станції "Фукусіма-1".

Мова йде про два реактори АЕС "Бібліс", про АЕС "Брунсбюттель" і перший реактор станції "Філіпсбург". Під час підготовки доповіді фахівці вивчили безпеку реакторів за цілою низкою параметрів, зокрема, на предмет можливої ​​авіакатастрофи.

У результаті було встановлено, що для порушення безпеки цих чотирьох реакторів достатньо навіть падіння невеликого літака типу "Фантом".

"У цих чотирьох реакторів немає обґрунтованої схеми забезпечення безпеки", - сказав міністр навколишнього середовища ФРН Норберт Реттген в Берліні на презентації доповіді.

Наразі 8 з 17 атомних реакторів у країні відключені, до кінця липня уряд і парламент планують ухвалити закон, який буде регламентувати подальшу роботу АЕС в країні.

Перевірка безпеки АЕС в Німеччині почалася після руйнівного землетрусу і цунамі 11 березня в Японії. У результаті природної катастрофи на АЕС "Фукусіма-1" була зафіксована серія аварій, викликаних виходом з ладу системи охолодження. На станції було виявлено кілька витоків радіації, що змусило владу евакуювати людей із зони навколо АЕС.

Читайте також:

На всіх реакторах "Фукусіма-1" розплавилося ядерне паливо

На тлі подій у Японії Німеччина відключить сім АЕС

Китай починає будівництво першої в світі АЕС четвертого покоління

Опубліковано відео зруйнованої АЕС в Японії з висоти пташиного польоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: