Перейменування російської міліції в поліцію обійдеться у сотні мільйонів рублів

Для того, щоб перейменувати міліцію в поліцію, знадобиться кілька сотень мільйонів рублів. Але ця сума буде меншою, ніж 1,3 млрд, як припускали ЗМІ, і є посильною для МВС РФ.

Перейменування російської міліції в поліцію обійдеться МВС РФ в кілька сотень мільйонів рублів.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Росії Сергій Булавін. Проте він відзначив, що ця сума не позначиться негативно на забезпеченні поліції.

"Ці домисли про величезні витрати - порожні розмови некомпетентних людей", - сказав Булавін.

Так він відповів на питання, наскільки виправдана названа раніше низкою ЗМІ цифра в 1,3 млрд рублів, необхідних для проведення цієї реформи.

Разом з тим, заступник міністра не зміг назвати точну суму, зазначивши, що мова може йти про кілька сотень мільйонів рублів. Булавін підкреслив, що ці гроші будуть направлені з бюджету, що виділяється МВС.

За словами Булавіна, старі посвідчення у співробітників поліції і написи на службовому автотранспорті та відділеннях поліції збережуться ще, як мінімум, протягом одного року.

"Суть не в цьому. Головне, щоб він виконував функцію поліцейського відповідно до закону, а зміна вивіски - питання технічне", - сказав заступник міністра.

Булавін нагадав, що відповідно до наказу глави відомства після указу президента про підготовку законопроекту "Про поліцію" був створений оргкомітет, до якого увійшли правозахисники, видні юристи, співробітники прокуратури, представники Громадської палати, члени Ради Федерації і Держдуми.

"Не МВС писало законопроект, як це хочуть подати. Це все продукт інтелігенції, юридичної науки і суспільства", - підкреслив заступник міністра.

Він відзначив, що засідання комітету проходить регулярно і розглядає всі пропозиції, що надходять.

Нагадаємо, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв 6 серпня запропонував перейменувати російську міліцію в поліцію.

Згідно опитування, лише 22% росіян погодилися із пропозицією президента Мєдвєдєва. Не підтримують ідею перейменування міліції 57% росіян, більшість з яких впевнені, що зміна назви цієї силової структури не вирішить її проблем.

Невдовзі після ініціативи Мєдвєдєва про перейменування міліції заговорили і в Україні. Але, за словами радника глави МВС Костянтина Стогнія, українцям слово "поліція" не підійде - в Україні поліцейських за старою пам'яттю можуть називати "поліцаями". Серед можливих варіантів - жандарми і сердюки.

Читайте також:

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Міліцію планують перейменувати в сердюків або жандармів

Мєдвєдєв запропонував перейменувати міліцію в поліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: