Перша азійська країна легалізувала одностатеві шлюби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закон набуде чинності вже 24 травня.

Парламент Тайваню ухвалив у другому читанні законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів. Таке в Азії сталося вперше. Про це повідомляє видання The New York Times.

За законопроект проголосували 66 парламентарів, а проти - 27. Закон набуде чинності після підписання президентом.

"Сьогодні в Тайвані перемогло кохання. Ми зробили великий крок у бік реальної рівності і зробили нашу країну кращою. Ми отримали шанс показати світові, що прогресивні цінності можуть вкоренитися у східноазійському суспільстві", - заявила президент Тайваню Цай Інвень.

Цай Інвень обійняла пост президента 2016 року і пообіцяла підтримати легалізацію одностатевих шлюбів. У травні 2017 року Вищий суд Тайваню ухвалив, що законодавче визначення шлюбу як союзу між чоловіком і жінкою не є конституційним. Парламент мав два роки для перегляду закону.

Як відомо, щорічно в Тайвані проводиться гей-парад, який вважається одним з найбільших в Азії.

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року влада Брунею ухвалила закон, що передбачає смерть за позашлюбний або одностатевий секс. Згідно з новим кримінальним кодексом, визнані винними в гомосексуалізмі і адюльтері мали бути забиті камінням до смерті. Покарання має бути "засвідчено групою мусульман". Тобто, передбачається, що побоїще буде відбуватися на очах свідків.

Однак, 7 травня у Брунеї вирішили відмінити смертну кару за гомосексуалізм.

ВідеоУ Брунеї за подружню зраду чи одностатеві стосунки закидатимуть камінням на смерть

А за крадіжку - відрубуватимуть руки. Відповідне розпорядження ухвалив тамтешній султан Хассанал. Нові закони пояснив намірами посилити влив ісламу в суспільстві. На додачу Хассанал планує впровадити смертну кару за грабіж, зґвалтування та знеславлення пророка.  

У Брунеї за подружню зраду чи одностатеві стосунки закидатимуть камінням на смерть

Залиште свій коментар

Вибір редакції