Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Перша леді пекла". Що слід знати про дружину Башара Асада Асму - The Sun

Асма Асад залишається байдужою до вбивств у країні.

Башар аль-Асад та його дружина британського походження Асма, яку називають "Першою леді пекла", ведуть розкішний спосіб життя у той час, коли діти вмирають від газової атаки на вулицях Сирії.

Про це пише на сторінках видання The Sun Марк Ходж.

"Сирійський тиран і його дружина володіють розкішним палацом вартістю 1 мільярд доларів у Дамаску, за десять миль від Східної Гути, де проурядові сили вбивають невинних людей.

Як відомо, Асма є заплямованою фігурою у своїй країні. У 2012 році міжнародна організація Wikileaks опублікувала приватні електронні листи 42-річного британця, які показали, що Асма витратила 350 тисяч доларів за 130 одиниць меблів. Вона також купила туфлі за 7000 доларів на кришталевих підборах з доставкою до Дубаю, щоб обійти санкції.

Ультрасучасний президентський особняк цієї вбивчої пари, який був закладений 1979 року та спроектований японським архітектором Кензо Танже, коштує 1 мільярд доларів.

Згідно з поданою страховою заявою 1989 року лише одна одномісна кімната була оздоблена мармуровими кахлями в кількості 125 000 штук та загальною вартістю 10,6 млн доларів.

І все ж, незважаючи на величезні витрати, будинок на 340 тисяч квадратних метрів навряд чи використовувався від початку громадянської війни, оскільки він розташований на вершині пагорба в західній стороні Дамаску, що робить його легкою мішенню для ракет.

І хоча Сирія розірвана на шматки, Асад продовжує свою пропаганду в соціальних мережах. Їхня сторінка в Instagram налічує 100 000 підписників і показує, як Асма зустрічається і вітається з людьми в укріпленому Дамаску. Це хворий піар.

Такий злочинний режим налаштований продовжувати зображувати Асму як "троянду в пустелі", незважаючи на те, що її чоловік здійснив 28 атак хімічної зброї від початку громадянської війни в 2011 році.

Асма Акрас народилася 1975 року в Актоні, західна частина Лондона, її батьки - це мусульмани-суніти з Хомса, сирійського міста, розташованого біля авіабази. Отримавши диплом з інформатики та французької літератури в Королівському коледжі Лондона, Асма зайнялася банківською справою - працювала аналітиком хедж-фондів у Deutsche Bank Group. Вона вийшла заміж за Асада на "таємному" весіллі 2000 року, коли йому було 35 років, а їй - всього 25. Вони мають трьох дітей.

По-перше, Асму, якій личить Channel, любили за те, що вона приносила трішечки чарівності Сирії - навіть була проведена PR-компанія, щоб сформувати її публічний імідж. Проте, коли в'язниці почали наповнюватися політв'язнями, і бомби продовжували падати, вона мовчала. У жовтні 2016 року Асма дала інтерв'ю англійською мовою каналу "Россия-24".

Вона, як повідомляється, сказала, що їй запропонували можливість залишити Сирію, але вона б ніколи не подумала про це. "Я була тут від самого початку, і я ніколи не думаю про те, щоб бути де-інде", - сказала Асма.

"Так, мені запропонували можливість залишити Сирію або, швидше, тікати з Сирії. Ці пропозиції містять гарантії безпеки та захисту моїх дітей і навіть фінансову безпеку", - додала вона.

В інтерв'ю Асма засудила санкції, запроваджені західними країнами проти Сирії, стверджуючи, що вони шкодять простим громадянам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції