Перша у світі партія педофілів проіснувала менше місяця

Партія педофілів у Нідерландах проіснувала менше місяця і оголосила про розпуск: політики не змогли зібрати на свою підтримку навіть 600 підписів.

Голландська політична партія педофілів оголосила про свій розпуск. Ліквідація відбулася після того, як політикам не вдалося набрати необхідну для участі у виборах кількість голосів.

Партія, яка раніше пропонувала знизити шлюбний вік громадян до 12 років, не набрала і 600 необхідних підписів. Засновник політичної групи заявив, що обговорення репутації партії затьмарило розмову щодо суті запропонованих нею ініціатив.

У зв'язку з цим Партія братської любові, свободи і різноманітності (PVND) 15 березня оголосила про свій розпуск, проіснувавши, таким чином, менше місяця.

Нагадаємо, в середині лютого Гаазький суд відхилив позов щодо заборони PNVD і постановив, що партія абсолютно законна, оскільки "право на заснування політичної партії є одним з основних прав демократії".

PVND пропагувала сексуальні стосунки з неповнолітніми і дитячу порнографію. Серед вимог політичної сили було надати 12-річним "право" брати участь у зйомках порнофільмів і легалізувати дитяче порно.

Читайте також:

Скандал в Росії: суд відпустив педофіла за "позитивні характеристики з роботи"

В Австралії заборонили дівчат з маленькими цицьками

"Комп'ютерний геній" Ізраїлю розбестив тисячі малолітніх дівчат

В Україні вимагають запровадити хімічну кастрацію педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: