Перша жертва лісових пожеж у Якутії: живцем згорів тракторист, який боровся з вогнем

Перша жертва лісових пожеж у Якутії: живцем згорів тракторист, який боровся з вогнем

Скріншот відео

Загиблий був працівником дорожнього підприємства, якого мобілізували для допомоги в гасінні пожеж, що не вщухають у цьому регіоні Росії.

У середу, 11 серпня, на місці гасіння пожежі поблизу селища Мельжехсі в Якутії було виявлено обгоріле тіло 44-річного чоловіка — працівника дорожнього підприємства “Дороги Саха”, якого мобілізували для допомоги в боротьбі з вогнем. Про це повідомляє місцеве видання News.Ykt.Ru.

Очевидці повідомляють, що зупинити поширення вогню, який наблизився до селища на відстань 2-3 кілометрів, намагалися волонтери на чотирьох тракторах. Ще в понеділок, 9 серпня, один з них пропав з виду і перестав виходити на зв’язок. 

Коли техніку знайшли, з'ясувалося, що вона згоріла разом з водієм. За припущеннями очевидців, чоловіка наздогнала верхова пожежа, від якої він не зміг утекти.

Страхітливі кадри полум’я, яке наступає на селище Мельжехсі, публікують в соцмережах. З населеного пункту евакуювали 39 осіб, з яких 24 дитини.

Нагадаємо, в охопленій лісовими пожежами Якутії посеред дня зникло сонце. Влада пояснила аномальне явище димом від лісових пожеж.

Повʼязані теми:

Наступна публікація