Перші аналізи журналіста Голунова не виявили наркотичних речовин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналіст не вживав наркотики до затримання.

Перші дослідження матеріалів, взятих у кореспондента російського видання "Медуза" Івана Голунова, не виявили наркотиків. Про це повідомляє видання "РИА Новости" з посиланням на позаштатного нарколога МОЗ Євгена Брюна.

Глава міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков уточнив, що слідів наркотиків не виявили також на змивах з долонь і зрізах нігтів. Чіков також навів фрагмент експертизи з матеріалів справи, яка була виконана в ніч проти 8 червня.

Раніше вже була інформація про те, що в сечі Голунова наркотики не знайшли.

Нагадаємо, журналіст "Медузи" Іван Голунов був затриманий 6 червня в центрі Москви. Поліція стверджує, що у нього, а також в його квартирі були виявлені наркотики, які нібито призначалися для збуту. Сам Голунов провину заперечує і стверджує, що наркотики йому підкинули. Звинувачення в незаконному виробництві, збуті або пересилання наркотичних засобів журналісту пред'явили 8 червня. У той же день Нікулінський районний суд Москви ухвалив рішення про його домашній арешт на два місяці.

На його підтримку виступили журналісти, активісти та російські актори.

ВідеоДесятки відомих росіян записали відео на підтримку журналіста-розслідувача з Москви Івана Голунова

Він писав про чиновників, які ділять між собою похоронний бізнес у Росії. Натомість, був затриманий поліцією за розповсюдження наркотиків. Як карають у Москві журналістів-розслідувачів? Та що допомогло Івану Голунову отримати тимчасове пом’якшення від суду у вигляді домашнього арешту - дивіться далі.    

Десятки відомих росіян записали відео на підтримку журналіста-розслідувача з Москви Івана Голунова

Залиште свій коментар

Вибір редакції