Перші іноземні жертви коронавірусу в Ухані: померли громадяни США та Японії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одна з жертв і раніше мала проблеми зі здоров’ям

В епіцентрі зараження коронавірусом – китайському місті Ухань – з’явилися перші жертви серед іноземних громадян – один зі США та один з Японії.

New York Times повідомляє, що йдеться про 60-річну американку. Ще до зараження новим коронавірусом вона мала проблеми зі здоров’ям. Коли хвора була госпіталізована – не повідомляється. У самих Сполучених Штатах зафіксовано 12 випадків захворювання на цей вірус, однак смертельних випадків там не було.

Тим часом у МЗС Японії підтвердили, що громадянин цієї країни був госпіталізований із підозрою на коронавірус та згодом помер від пневмонії.

За останніми даними, жертвами коронавірусу у світі стали 724 людини. Заражені майже 35 тисяч людей. 

Фотогалерея Лікарні за десять днів. Як в Ухані, який став епіцентром коронавирусу, будують госпіталі для заражених (9 фото)

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 139 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції