Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перші пасажири карантинного лайнера Diamond Princess зійшли на берег

Евакуація триватиме три дні.

Після двотижневого карантину перші пасажири круїзного лайнера Diamond Princess почали сходити на берег. 

Борт судна покинуть близько півтисячі людей, у яких не підтвердили коронавірус Covid-19. Про це повідомляє ВВС.

Евакуація триватиме до 21 лютого. 

Раніше повідомлялося, що понад 300 пасажирів карантинного лайнера Diamond Princess вилетіли до США. До польоту допустили лише здорових громадян.

Нагадаємо, круїзний лайнер Diamond Princess перебуває на карантині поблизу порту Йокогами у Японії від 3 лютого. Менш ніж за тиждень він перетворився на черговий осередок спалаху нового коронавіруса з Китаю. 

Кількість інфікованих пасажирів станом на 18 лютого зросла до 542. Серед заражених - двоє українців. Загалом на борту перебувають 25 українців. Усі вони є членами екіпажу. 

Лайнер Diamond Princess, який є власністю британсько-американської компанії Carnival Corporation, вирушив у двотижневий круїз 21 січня. Він відплив з японського міста Йокогама і зупинявся у низці портів Японії, В'єтнаму, Тайваню та Гонконгу. 

На борту судна перебувало понад 3 711 осіб. З них 2 666 – пасажири, інші 1 045 – члени екіпажу. Серед останніх – 25 громадян України.

Грандіозна морська мандрівка Diamond Princess мала завершитися 3 лютого. Проте перед прибуттям до порту Йокогами судно зустріла берегова охорона. У одного з пасажирів, який висадився раніше у Гонконгу, виявили новий коронавірус з Китаю. 

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції