Перші підсумки виборів у Вірменії: лідирує блок Пашиняна, колишня партія влади не потрапляє до парламенту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У блоку "Мій крок" більше 65% голосів.

У неділю, 9 грудня, у Вірменії відбулися позачергові вибори до парламенту. Згідно з першими даними, перемагає блок "Мій крок" в. о. прем'єр-міністра країни Нікола Пашиняна.

Про це повідомляють "Новости Армении - News.am" з посиланням на Центральну виборчу комісію країни.

Після підрахунку бюлетенів на 150 ділянках з 2010, "Мій крок" набирає 65,95% голосів. На другому місці - партія "Процвітаюча Вірменія" з 10,14%, на третьому - АРФ Дашнакцутюн (7,91%).

Прохідний бар'єр також долає "Світла Вірменія" з 6,89%.

У той же час колишня партія влади - Республіканська партія Вірменії - наразі прохідний бар'єр в 5% не долає. У цієї партії поки що лише 3,66%.

Нагадаємо, що 1 листопада після провального голосування за Нікола Пашиняна на посаду прем'єр-міністра Вірменії вдруге, парламент республіки розпустили.

До цього, в ніч проти 3 жовтня, на вулиці Єревана вийшли тисячі місцевих жителів на чолі із прем’єр-міністром країни Ніколом Пашиняном. Вони оточили будівлю парламенту через те, що напередодні він ухвалив поправки, які дозволять відтермінувати позачергові парламентські вибори.

16 жовтня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в прямому ефірі одного з телеканалів заявив, що йде у відставку. Після цього, 24 жовтня, вірменські парламентарі спробували обрати  прем'єр-міністра у першому турі голосування. Проте, воно було провальним.

ВідеоУ Вірменії розпочалася акція непокори

Лідер опозиціонерів Нікол Пашинян закликав протестувальників із самого ранку блокувати дороги та виходити на площі Єревану. Допоки країна не отримає нового прем'єр-міністра. Напередодні обрати претендента на головну посаду в країні так і не змогли. 

У Вірменії розпочалася акція непокори

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції