Перший в материковому Китаї "Діснейленд" побудують на кладовищі

На території майбутнього розважального парку в Шанхаї виявлено близько 1200 могил.

Перший в материковому Китаї Діснейленд побудують на кладовищі.

Про це пише в середу, 23 грудня, видання China Daily.

На території майбутнього розважального парку в Шанхаї виявлено близько 1200 могил. Щоб не псувати "карму" Дісней-центру, відкриття якого планується на 2014 рік, влада ухвалила перенести поховання в інше місце, зазначає видання.

Однак розпорядження адміністрації викликало обурення місцевих жителів. Вони вважають, що за перевезення останків їх родичів влада платить занадто малі компенсації.

За переміщення однієї могили адміністрація видає близько 300 юанів (близько 45 доларів). Водночас, попередня вартість перепоховання тіла в Шанхаї в десятки разів вища - близько 26 тисяч юанів (3,8 тисячі доларів).

Влада Китаю схвалила проект будівництва в Шанхаї парку розваг Disney 3 листопада цього року. Під створення Діснейленду виділено площу в 4 мільйони квадратних метрів у районі Пудун. Вартість квадратного метра землі в передбачуваному місці будівництва Діснейленду перевищує 10 тисяч юанів (1,47 тисячі доларів). У визначену на даний час зону будівництва входять щонайменше чотири села. У зв'язку з цим, як зазначає місцева влада, їм треба буде переселити близько 4 тисяч жителів цих населених пунктів. Перша фаза будівництва тематичного парку, який стане першим Діснейлендом у материковому Китаї, оцінюється в 3,6 мільярда доларів.

Переговори стосовно будівництва парку розваг Disney в найбільшому місті Китаю велися протягом останніх десяти років.

Читайте також:

У США помер останній з династії Диснеїв

Через несправність комп'ютера відвідувачі Disney World опинилися замкнені у поїздах

Компанія Disney звинуватила 11-річного хлопчика у зломі онлайнової гри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: