Першим на свинячий грип захворів 4-річний хлопчик

Розсадником хвороби називають свиноферму в Мексиці, власником якої є найбільший виробник свинини та ковбас у світі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Перший відомий випадок захворювання свинячим грипом мав місце в штаті Веракрус, в мексиканському містечку Ла-Глорія.

Розсадником грипу "Каліфорнію" в Мексиці виявилися озера гною на свинофермі, де давно скаржаться на сморід і хмари мух з колосальної свиноферми, пише The Times. Хворий - 4-річний Едгар Ернандес - вже повністю видужав, але лабораторні аналізи показали, що у нього був саме свинячий грип.

На свинофермі, співвласником якої є найбільший в світі виробник свинини і ковбасних виробів Smithfield Foods (США), вирощується майже мільйон голів тварин в рік і, відповідно, виникають справжні озера гною. Зі свого боку, офіційні представники Smithfield стверджують, що симптомів грипу у тварин і співробітників ні на одній фермі компанії в Мексиці не виявлено.

Асоціація свинарів Мексики в своїй заяві запевняє: "Науково доведено, що вірус грипу, що викликав епідемію в Мексиці, ніяк не міг спочатку виникнути у свиней".

Вірус H1n1 поки до кінця не вивчений, хоча ученим відомо, що певною мірою він є мутацією збудника "пташиного грипу" - вірусу H5n1. Він поширюється швидше, але менш агресивний. Новий вірус вражає переважно людей середнього віку, тобто організми з відлагодженою роботою імунної системи. У цьому вірус нагадує "мати всіх пандемій", так звану "іспанку", що понесла в 1920-і роки життя 50 млн людей по всій планеті.

Як повідомлялося, імовірно, від свинячого грипу в Мексиці загинули 152 людини. За неофіційними даними, від нового вірусу померла одна людина в Південній Кореї.

Декілька випадків зараження вірусом H1n1 підтверджено в Іспанії, Великобританії, Ізраїлі та Новій Зеландії. Хворі зі схожими симптомами госпіталізовані у Франції, Чехії, Данії, Швеції, Бельгії, Бразилії, Австралії.

У Москві з підозрою на свинячий грип була госпіталізована жінка, яка прилетіла з Мехіко. Пізніше в неї підтвердився діагноз ГВРЗ.

Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила рівень загрози інфікування вірусом "свинячого грипу" для населення з третього до четвертого. Шостий рівень означає появу пандемії. експерти ВООЗ попереджають, що у випадку пандемії свинячого грипу в світі може загинути 7 мільйонів людей.

Читайте також:

У Швейцарії вибухнув контейнер зі зразками "свинячого грипу"

Батьківщиною свинячого грипу є Європа, а не Мексика

В Мексиці померло ще 49 людей. Імовірно - від свинячого грипу

Від пандемії свинячого грипу в світі загинуть 7 мільйонів людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: