Перший арешт після невдалого повстання: у Венесуелі спецслужби схопили заступника Гуайдо

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Едгар Замбрано пообіцяв боротися.

У Венесуелі сили безпеки заарештували віце-президента опозиційної до уряду Ніколаса Мадуро Національної асамблеї Едгара Замбрано.

Про це повідомляє NBC News.

Замбрано залишив штаб-квартиру своєї партії "Демократична дія", як зненацька його автомобіль оточили співробітники розвідувальної служби SEBIN. Через півгодини спецслужбовці відбуксували автомобіль із депутатом усередині.

"Ми, демократи, продовжимо боротися!", – написав у Twitter перший заступник голови парламенту, коли його вивезли.

Це був перший арешт після невдалого повстання опозиції, яке почалося 30 квітня біля авіабази в Каракасі. Його очолював Хуан Гуайдо, голова Національної асамблеї. 63-річний Замбрано був одним з перших лідерів опозиції, який відповів на заклик Гуайдо до повстання, пішовши на міст в Каракасі, де керівник парламенту з'явився з невеликою групою солдатів, готових повстати проти Мадуро.

Урядові чиновники оголосили, що Замбрано та вісім інших опозиційних депутатів зіткнулися з розслідуванням за звинуваченням у "зраді батьківщини" і "підбурюванні повстання" через їхню роль у заворушеннях минулого тижня.

Раніше лідер венесуельської опозиції та тимчасовий президент країни Хуан Гуайдо визнав, що під час підготовки до невдалої спроби повалення режиму Ніколаса Мадуро цього тижня були зроблені помилки. Гуайдо зазначив, що однією з причин невдачі "останньої фази" повалення режиму Мадуро стала переоцінка готовності військових країни підтримати дії опозиціонерів. 

ВідеоУ Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

Самопроголошений президент Хуан Гуайдо оголосив про перехід на його бік частини військових. Раніше вони підтримували поки що офіційного очільника держави Ніколаса Мадуро.  

У Венесуелі Гуайдо закликав військових до повстання

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції