Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший ізраїльський місячний апарат розбився під час приземлення на супутник

Прем'єр країни пообіцяв, що Ізраїль все одно приземлиться на Місяці.

Ізраїльський космічний апарат Beresheet не зміг приземлитися на Місяць, як це планувалося.

Про це повідомляє Jerusalem Post.

Фахівці організації SpaceIL кілька разів втрачали контакт з Beresheet, коли він наближався до Місяця. Вчені зберігали надію, коли зв'язок відновлювалася, але за кілька хвилин до того, як космічний апарат повинен був торкнутися поверхні супутника, контакт знову був втрачений і він розбився на Місяці.

Прем'єр-міністр Бенджамін Нетаньяху, який спостерігав за приземленням, заявив, що Ізраїль продовжуватиме намагатися посадити апарат на Місяць. Через кілька хвилин після невдачі Нетаньяху пообіцяв: "Ізраїль приземлиться на Місяці!".

Якби Ізраїль посадив свій космічний апарат на Місяці, він став би четвертою  країною, якій вдалося це зробити – після Радянського Союзу, США та Китаю.

Нагадаємо, американське космічне агентство NASA має намір відправити астронавтів на Марс до 2033 року, а на Місяць - до 2024 року.

ВідеоНа Місяці вперше проросла земна рослина

Китай заявив про перший в історії людства успішний біологічний експеримент на супутнику Землі. На початку року на темний бік Місяця сів китайський зонд, який привіз, зокрема, й насіння кількох рослин. 

На Місяці вперше проросла земна рослина

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції