Першій леді Гватемали, незважаючи на розлучення з чоловіком, не дозволили йти в президенти

Колишній першій леді Гватемали не дозволили брати участь у виборах, незважаючи на розлучення з чоловіком. Сандра Торрес має намір подати апеляцію на рішення суду.

Гватемальський суд не дозволив колишній дружині президента країни Альваро Колома брати участь у майбутніх виборах глави держави, незважаючи на те, що вона розлучилася зі своїм чоловіком.

Про це повідомив у четвер, 30 червня, представник правлячої у Гватемалі партії Національний союз надії. За його словами, колишня дружина Альваро Колома має намір подати апеляцію на рішення суду. Гватемальський суд поки не пояснив, що саме стало причиною прийняття даного рішення.

Нагадаємо, що в березні Сандра Торрес де Колом оголосила про намір балотуватися на пост президента. Проте у Гватемалі існує закон, який забороняє родичам глави держави балотуватися на пост президента і ставати його наступниками.

Щоб обійти цю юридичну перепону, Сандра Торрес де Колом 11 березня подала необхідні документи до сімейного суду, у квітні Гватемальський суд у справах сім'ї дозволив дружині президента почати процес розлучення.

Як заявляла дружина президента, і вона, і її чоловік ставлять свою любов до Гватемали вище любові один до одного.

Колишня дружина президента зіткнулась зі шквалом критики у зв'язку з її рішенням заради президентського поста розлучитися з чоловіком. Зокрема, кандидат від Патріотичної партії - головної опозиційної партії Гватемали - Отто Перес Моліна назвав розлучення президентської пари "аферою".

Згідно з опитуваннями громадської думки, саме відставний генерал Отто Перес Моліна є головним фаворитом виборів. На минулих виборах, що відбулися у 2007 році, він програв Коломі у другому турі з незначним відставанням.

Нагадаємо, що у 2007 році главою Аргентини стала дружина президента країни Нестора Кіршнера Крістіна Фернандес де-Кіршнер.

Читайте також:

Перша леді Гватемали розлучається з чоловіком, щоб стати президентом

Колишній президент Ізраїлю засуджений до семи років в'язниці за зґвалтування

Лідера опозиції, який прагне стати президентом Єгипту, закидали камінням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: