Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший "штраф": Меган Маркл розкритикували за дебютний вихід у світ у статусі герцогині

Приводи для розмов знайшли і британські журналісти, і українські експерти з етикету та мови тіла.

Перший вихід в світ у статусі подружжя британського принца Гаррі і Меган Маркл розвеселив джміль. Він літав навколо вуха новоспеченого герцога під час його промови, а його дружина від душі з цього сміялася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Західна преса вважає, що дебютна роль акторки у статусі герцогині не була вдалою, бо Меган виглядала невпевнено і скуто. "Вона ще не комфортно себе відчуває в тій ролі, яку їй подарувало життя. Тому робила багато нервових жестів", - каже експерт із етикету Наталія Адаменко. Надто розкуто герцогиня поводилася при появі джмеля. "Її поведінка є прямим порушенням правил монаршого етикету. Тобто королева, леді, жінка сміється так, що це видно, але ніхто не чує. Прикривати рот рукою – це взагалі жест простолюдинки", - пояснює Адаменко.

ВідеоПерший вихід в світ у статусі подружжя принца Гаррі і Меган Маркл розвеселив джміль

Комаха літала навколо вуха новоспеченого герцога під час його промови. А його дружина від душі з цього - сміялася. Чи личить невістці вже королівської сім'ї така поведінка – ТСН запитала у експертів з етикету і жестів.

Перший вихід в світ у статусі подружжя принца Гаррі і Меган Маркл розвеселив джміль

Фахівець із питань невербальної комунікації Валентин Кім наголошує, що Меган відчувала стрес і зніяковіння. "Вона стискається, нахиляє голову, тобто це не сміх людини, яка насолоджується ситуацією – це ознака збентеження", - твердить він. Дружина постійно торкається принца, але ці рухи не свідчать про кохання. "У цьому випадку – це потреба в допомозі. Вона поки не своя фігура. Чи буде своя – виявить час, але поки це гидке каченя", - переконаний Кім.

Помилки американка припустилася і при отриманні подарунку – його вона одразу передала помічниці. "Якщо принцесі, принцу, королю щось дарують на вулиці, вони мають це взяти. Меган демонструє зневагу, що віддає своїй помічниці. Тим більше, він маленький. Треба було нести", - наголошує Адаменко. Кім звертає увагу на інший епізод:  Меган ніжно гладить Гаррі по спині, коли молоде подружжя залишає галявину. "Торкаючись чоловіка, вона його контролює і хвалить. І це показник, що вона в їхніх стосунках більш високого статусу. Вона веде, а він – ведений. Цей дотик наприкінці ритуалу означає, що для неї найстрашніше вже закінчилося", - вважає він.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Фотогалерея Весілля Меган Маркл та принца Гаррі у фото: зіркові гості та перший поцілунок молодят (19 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції