Персональні дані шукають на звалищах

Британська поліція шукають на сміттєвих звалищах диски з конфіденційною інформацією про підданих Великої Британії.

Особиста інформація (Фото: images.google.com.ua)
Після втрати конфіденційних дисків британці поспішили змінити паролі. (Фото: images.google.com.ua)
Минулого тижня стало відомо, що два СD з іменами, адресами, особистими страховими номерами й номерами банківських рахунків 25 мільйонів осіб, що мають право одержувати допомогу на дитину, було відправлено 18 жовтня простим листом через кур'єрську службу TNT до Національного бюро аудиту в Лондоні, після чого їхні сліди втратилися. Уряду стало відомо про подію 8 листопада, а незабаром після цього розпочали розслідування.

Спочатку поліція провела обшуки в центрі дитячої допомоги в місті Вашингтоні на півночі Англії, потім - на території кур'єрської служби TNT. І ось тепер співробітники спеціального відділу з боротьби з економічними злочинами Скотланд-ярду припускають, що диски могли просто помилково викинути.

"Ми можемо підтвердити, що поліція навела довідки на кількох сміттєзвалищах", - заявив представник Столичної поліції Лондона.

Поки не було жодних повідомлень про те, що особисті дані британців потрапили до поганих рук, проте як запобіжний засіб багато британців уже змінили паролі і кодові слова для доступу до банківських рахунків, щоб уникнути можливого шахрайства. 

Британська влада перепросила в населення країни за допущений великий прокол. Тим часом, незабаром після оголошення про зникнення двох дисків в ЗМІ з'явилася інформація, що зниклих дисків з інформацією про людей, які мають право одержувати допомогу на дитину, було не два, а чотири, і що податкова й митна служби Великої Британії за тиждень до цього втратили ще шість компакт-дисків, відправлених тією ж кур'єрською фірмою TNT, що і два диски з особистими даними одержувачів дитячох допомог.

На цих шести дисках, за інформацією ЗМІ, містилися записи розмов британця, що вимагав податкових пільг для себе, і співробітників "гарячої лінії" Податкової і митної служби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: