"Первый канал" визнав, що пустив в ефір неперевірений фейк про розп'ятого хлопчика

За брехливу інформацію російські ЗМІ так і не вибачилися.

Ведуча російського "Первого канала" Ірада Зейналова у випуску програми "Время" прокоментувала фейковий сюжет про розп'ятого у Слов'янську хлопчика і заявила про те, що у журналістів не було і немає доказів описаної у відео історії.

Приводом згадати брехливий сюжет, випущений в ефір ще в липні, стало питання журналістки Ксенії Собчак, поставлене президенту РФ Володимиру Путіну під час прес-конференції. Вона говорила про неправдиву інформацію, що транслюється федеральними ЗМІ і згадала про фейковий сюжет "Першого каналу", за який його автори так і не вибачилися.

Ведуча вечірньої програми "Время" заявила про те, що сюжет про розп'ятого у Слов'янську хлопчика пустили в ефір, не маючи ніяких доказів історії, але при цьому назвала розповідь "реальною" і продовжила залякувати телеглядачів "розстрілами і авіанальотами" на Сході України.

"У журналістів не було і немає доказів цієї трагедії, але це реальна розповідь реально існуючої жінки, яка втекла з пекла в Слов'янську. Те, про що вона говорила, стало ланкою у нескінченному ланцюжку свідоцтв. Про долі десятків дітей, розірваних снарядами, розстріляних при спробі втекти, загиблих під час авіанальотів і артобстрілів", - сказала Зейналова.

Також вона назвала розповідь біженки зі Слов'янська "хворобливою фантазією жінки, чия психіка не витримала пекла цілодобового обстрілу".

При цьому, ніяких вибачень за трансляцію неперевіреної інформації в ефірі не було.

Як повідомлялося раніше, ТСН.uа зібрав ТОП-10 сюрреалістичних фейків російського ТБ.

Залиште свій коментар

Наступна публікація