Pfizer заявила, що ефективність її COVID-вакцини знижується до 84% через пів року

Pfizer заявила, що ефективність її COVID-вакцини знижується до 84% через пів року

Фото: Associated Press

Дієвість розробки Pfizer знижується в середньому на 6% що два місяці.

Ефективність вакцини від COVID-19, розробленої американською фармкомпанією Pfizer у співпраці з німецькою корпорацією BioNTech, знижується з 96,2% до 84% через чотири-шість місяців після отримання другої дози.

Про це із посиланням на заяву генерального директора Pfizer Альберта Бурлу повідомляє CNBC.

Зазначається, що згідно з даними нового дослідження компанії,в якому взяли участь понад 44 тисячі людей зі США та інших країн, дієвість препарату знижується в середньому на 6% що два місяці.

"Гарна новина полягає в тому, що ми дуже, дуже впевнені в тому, що третя доза, бустер, підвищить імунну відповідь до рівнів, достатніх для захисту від варіанту "Дельта", - вказав Бурла.

За його словами, у Pfizer до середини серпня планують офіційно надати регуляторам США дані про переваги третьої дози їхньої COVID-вакцини.

Зауважимо, що Центри з контролю та профілактики захворювань у США (CDC) і Всесвітня організація охорони здоров'я зараз не рекомендують ревакцинацію від коронавірусу через брак даних.

Раніше президент науково-дослідних та медичних досліджень Pfizer Мікаель Дольстен заявляв, що після введення добровольцям третьої дози, рівень антитіл до коронавірусу в їхньому організмі підскочив у 5-10 разів проти показників, які спостерігалися у щеплених після другої ін'єкції. 

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація