Пхала попри несамовитий плач дитини: американка засунула сина в багажник авто і втекла

Пхала попри несамовитий плач дитини: американка засунула сина в багажник авто і втекла

Фото: 9news.com.au

Американка запхала маленького сина до багажника.

В американському штаті Колорадо мати грубо заштовхала свого маленького сина в багажник автомобіля Chevrolet Malibu, попри те, що п'ятирічний малюк несамовито плакав і пручався.

Про це пише Metro.

Так, очевидці кажуть, що 33-річна Челсі нібито заштовхала свого п'ятирічного сина до багажника авто, попри те, що він плакав, а перехожий неодноразово говорив їй зупинитися. Коли мати закрила багажник, вона зупинилася і подивилася на перехожого, й попрямувала до водійського сидіння.

Поліція почала пошуки жінки через можливе жорстоке поводження з дітьми. Втім, пошуки не були успішними, як повідомляється, і мати і син залишилися без даху над головою. 

Втім, станом на 6 серпня, копи вже розшукали матір і заарештували її. Працівники поліцейського департаменту Пуебло повідомили, що з хлопчиком все добре, він перебуває під наглядом служби охорони здоров’я.

Нагадаємо, у Британії в річці знайшли мертвим п'ятирічного хлопчика. В його вбивстві підозрюють вітчима Джона Коула. Матері Логана і 13-річному підлітку також були пред'явлені звинувачення у перешкоджанні здійснення правосуддя.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація