Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час акцій радикалів у Німеччині було затримано 300 осіб - поліція

Дев'ятеро осіб зазнали поранень.

Під час акцій протесту правих радикалів та лібералів у Німеччині, які виступають відповідно проти та за прийняття біженців, було затримано 300 осіб.

Про це повідомляє поліція Саксонії.

Учасники акції проти прийняття біженців, влаштованої правою партією "Альтернатива для Німеччини", пройшли маршем і висловили невдовлення заселенням країни мігрантами. З протилежною позицією виступили активісти, які підтримують допомогу біженцям та закликають до толерантності. 

Фотогалерея Заворушення у Німеччині через мігрантів вибухнули з новою силою (9 фото)

Всього участь у масових заходах взяли 9 тисяч 500 осіб. Порядок підтримували 1800 поліцейських, тобто 13 загонів, серед яких вершники, особовий склад з собаками, водометами та спеціальними транспортними засобами. 

Поранень, за даними правоохоронців, зазнали дев'ятеро осіб.

ВідеоУ Німеччині праворадикали зіштовхнулися з представниками лівих сил, є поранені

Повідомляють про 12 поранених у місті Хемніц. Там зіштовхнулися праворадикали з представниками лівих сил. Цими вихідними в місті загинув чоловік. 35-річного німця зарізали під час бійки. Підозрюваних - громадян Сирії та Іраку - вже затримали. 

У Німеччині праворадикали зіштовхнулися з представниками лівих сил, є поранені

Нагадаємо, у суботу, 1 вересня, в німецькому місті Хемніц, де пройшло одразу декілька акцій, пов'язаних із вбивством 35-річного німця, у якому підозрюють біженців, відбулися нові зіткнення. У результаті постраждали щонайменше 11 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції