Під час безладів у Кишиневі згоріла Декларація про незалежність Молдови

Під час безладів згоріло близько 80% архіву парламенту. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Володимир Воронін підтвердив, що оригінал Декларації про незалежність Молдавії згорів під час безладів 7 квітня.

"На жаль, цей документ згорів разом з іншими документами, які зберігалися в парламенті. Під час цих безладів згоріло близько 80% архіву парламенту. Проте є копія Декларації про незалежність, яка зберігалася в апараті президента", - заявив Воронін.

За словами глави держави, правляча Партія комуністів задоволена тим, що в нинішній виборчій кампанії по дострокових виборах до парламенту опозиція змінила своє послання до виборців, і тепер більше говорить про батьківщину, патріотизм і захист національних меншин.

"Ми вітаємо такі зміни, які відбулися завдяки гаслу Партії комуністів - "Захистимо Батьківщину!", - сказав Воронін.

Молдавський президент уточнив, що йдеться про те, щоб "захистити батьківщину від екстремістів, кримінальних угрупувань, а також від тих, хто бажає перетворити Молдову на провінцію іншої держави".

Воронін заявив про готовність Партії комуністів співробітничати з опозицією після виборів і створити широку коаліцію, незалежно від кількості мандатів, яка одержить кожна партія.

"У наші плани у жодному випадку не входить проведення постійних виборів. Політичні баталії повинні залишитися в рамках виборчої кампанії. А після виборів ми повинні разом працювати на благо країни, повинні дійти національного консенсусу", - заявив Воронін.

На питання про прогнози на вибори, лідер партії сказав, що "опитування показують дуже сприятливий результат для комуністів", підкресливши, що "при цьому ми залишаємося реалістами, а я - обережний оптиміст".

Росія надасть Молдові півмільярда доларів кредиту

Президент Молдови розпустив парламент

Молдова знизила прохідний бар'єр на виборах у парламент

Україну тривожить намагання Молдови догодити Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: