Під час кривавої трагедії у Норвегії лесбійська пара врятувала 40 людей

Почувши стрілянину відчайдушні жінки кинулися на допомогу пораненим втікачам, які стрибали з острову у воду, рятуючись від вбивці.

Лесбіянки, які врятували 40 людей під час теракту в Норвегії
Московский комсомолец
Хеге Дален і Торіл Хансен врятували 40 людей під час теракту в Норвегії
Під час масового розстрілу на острові Утойя в Норвегії, влаштованого терористом Андерсом Брейвіком, лесбійській парі, яка відпочивала неподалік, вдалося врятувати 40 людей.

43-річна Хеге Дален і 35-річна Торіл Хансен перебували на пікніку на іншому березі озера Тіріфьорден, коли почули стрілянину на острові. Спочатку вони подумали, що це феєрверк, але потім усвідомили, що відбувається стрілянина. Жінки побачили, як на острові люди в паніці кидаються у воду, рятуючись від вбивці.

ТЕРОРИСТ РОЗСТРІЛЮВАВ ПІДЛІТКІВ ПІД МУЗИКУ З "ВОЛОДАРЯ ПЕРСНІВ"

Не витрачаючи час на роздуми, вони кинулися на допомогу людям, які пливли геть від острова. На своєму човні Хеге і Торіл здійснили чотири рейди. Їм вдалося витягнути з озера 40 осіб, незважаючи на те, що правий борт їх суденця пробило кулями.

Варто зазначити, що після норвежської трагедії з'являлося багато інформації про відчайдушних добровольців, які рятували людей. Однак історія про лесбіянок-рятівниць не потрапила до газет. Більш-менш широка відомість прийшла після копіювання її в різних блогах. Тоді на неї звернули увагу й провідні видання.

Зідно думки, яка панує у ЗМІ, епізод з героїнями-лесбіянками замовчувався навмисно. Мовляв, нікому не потрібні рятувальники нетрадиційної сексуальної орієнтації.

НОРВЕЗЬКИЙ ТЕРОРИСТ МОЖЕ УНИКНУТИ В’ЯЗНИЦІ

Західне суспільство, незважаючи на те, що проповідує терпимість, в більшості своїй ще знаходиться у владі стереотипів. Й одружені жінки, які врятували 40 людей (поки поліцейські-чоловіки півтори години добиралися до острова), у стереотип не вписуються. "Усі ті малочисленні телевізійні жінки-герої, яких ми іноді бачимо, гетеросексуальні", - зазначило в зв'язку з цим британське видання Guardian.

З іншого боку, відразу після терактів в Осло й на острові Утойя норвезька сторона дала зрозуміти, що "закручування гайок" не передбачається. Тобто свої принципи демократії, толерантності та мультикультуралізму там вважають правильними.

Між іншим уряд країни висловив жінкам публічну подяку за їх самовідданий вчинок.

ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО УПІЗНАНИХ ЖЕРТВ КРИВАВОЇ БІЙНІ В НОРВЕГІЇ

Нагадаємо, подвійний теракт в Норвегії стався 22 липня. Спочатку в урядовому кварталі Осло вибухнув замінований автомобіль, через кілька годин чоловік, одягнутий у поліцейську форму (пізніше з'ясувалося, що це був Брейвік) відкрив стрілянину в молодіжному таборі на острові Утойя. Жертвами стали 77 людей.

Поліція затримала нападника, він зізнався у скоєному, але заявив, що своєї провини не визнає. Зі слів Брефвіка, масовим вбивством він хотів привернути увагу суспільства до проблеми "ісламізації Європи". Свої ідеї Брейвік виклав у так званому маніфесті, який був оприлюднений ним за кілька годин до терактів.

Читайте також:

Опубліковані фото упізнаних жертв кривавої бійні в Норвегії

В німецьких школах дітей навчають "нетрадиційному коханню"

Перед масовим вбивством підлітків у Норвегії Брейвік вживав наркотики

Брейвік хоче стати головнокомандувачем армії в обмін на інформацію

Армія США невдовзі стане відкритою для геїв та лесбіянок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: