Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час новорічного виступу Меркель пообіцяє посилити роль Німеччини у міжнародних рішеннях

Вона також попросить вибачення у німців за "політичний хаос".

Канцлер ФРН Ангела Меркель під час новорічного привітання перш за все перепросить за "хаос" у міжпартійних стосунках, а також пообіцяє більшої участі у міжнародних справах наступного року.

Про це повідомляє Euronews.

Перш за все лідерка Німеччини вибачиться за "політичний хаос" між соціал-демократами та "Християнсько-демократичним союзом", який відбувався протягом року. Проте найбільше вона зверне увагу на посилення міжнародної ролі Німеччини.

"Моя думка керується тим, що ми зможемо освоїти всі виклики нашого часу тільки в тому разі, якщо будемо триматися разом і співпрацювати з іншими, незважаючи на кордони", - скаже Меркель.

Вона додасть, що варто брати на себе більше відповідальності, бо міжнародна спільнота перебуває під тиском. Від першого січня Німеччина входить до Ради Безпеки ООН на два роки, тому Меркель пообіцяла "працювати над глобальними рішеннями", зміцнювати ЄС і зберігати стосунки з Великою Британією, незважаючи на Brexit.

Канцлер підтвердила відданість європейським цінностям, зокрема у питанні біженців, толерантності та поваги.

Нагадаємо, раніше Ангела Меркель пішла з посади керівника партії "Християнсько-демократичний союз" і заявила, що не боротиметься за посаду канцлера 2021 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції