Під час переговорів Меркель та Путіна пролунав несподіваний телефонний дзвінок: відео

Під час переговорів Меркель та Путіна пролунав несподіваний телефонний дзвінок: відео

Під час переговорів Меркель та Путіна пролунав несподіваний телефонний дзвінок: відео

Скріншот відео

Канцлерка Німеччина змушена була дістати з кишені мобільний телефон, на який надійшов виклик під час її зустрічі з президентом Росії.

У п’ятницю, 20 серпня, у Москві розпочалася зустріч президента Росії Володимира Путіна із канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель, яка невдовзі повинна покинути цей пост. Під час вступної промови російського президента на відкритій для преси частині зустрічі у кишені штанів німецької канцлерки раптом задзвонив телефон.

Відповідне відео було опубліковано в Telegram-каналі Klymenko Time.

Телефонний дзвінок пролунав у той момент, коли Путін говорив про розвиток економічної співпраці між двома державами. “Ми постійно перебуваємо у телефонному контакті”, - відреагував на ситуацію російський президент.

Перед початком зустрічі з Путіним Ангела Меркель взяла участь у церемонії покладання вінка до могили Невідомого Солдата в Олександрійському парку в Кремлі.

Нагадаємо, що на переговорах в Москві обговорюватимуться конфлікт на сході України, ситуація в Білорусі та Афганістані, а також боротьбу з пандемією коронавірусу. Меркель також повинна поставити питання щодо долі лідера російської опозиції Навального, якого посадили до в’язниці, щоб ізолювати від російської політики.

Важливим питанням для України буде енергетична співпраця та збереження транзиту російського газу через територію нашої держави після запуску “Північного потоку-2”.

У неділю, 22 серпня, запланований візит Ангели Меркель до Києва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація