Під час підйому "Булгарії" обірвався один з тросів

У Росії почалася операція з підйому теплохода "Булгарія", який затонув на Волзі. Передбачається, що на поверхню води можуть спливти тіла людей.

Під час проведення підготовчих робіт з підйому теплохода "Булгарія", який затонув на Волзі 10 липня, обірвався один з тросів, закріплених на судні.

Попри це, корабель встояв у колишньому положенні. "Судно встояло в колишньому положенні,"Булгарію" утримала одна стропа", - повідомив офіційний представник оперативного штабу з підйому теплохода Тімур Хікматов.

ПІДВОДНЕ ВІДЕО ІЗ ЗАТОНУЛОГО ТЕПЛОХОДУ "БУЛГАРІЯ"

За його словами, нову стропу почнуть заводити під судно до кінця дня, після того, як водолази обстежать дно. Через цей інцидент терміни підйому судна, за прогнозами фахівця, зрушаться.

Тим часом журналістам не дали безпосередньо спостерігати за підйомом теплохода. Усіх представників ЗМІ попросили залишити верхні палуби, а між судном "Сосновка-1", на якому вони розмістилися, і місцем трагедії, став великий теплохід "Прибій", який перебуває на одному місці.

Передбачається, що при підйомі "Булгарії" на поверхню води можуть спливти тіла людей, тому що теплохід почали ставити на кіль.

Двопалубний дизель-електрохід "Булгарія", побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув 10 липня під час грози на Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега.

Круїзний лайнер, який прямував з міста Болгар до Казані, з невстановлених поки що причин пішов під воду за лічені хвилини.

На борту перебували, за останніми даними, 208 людей, врятуватися встигли лише 79. Вже знайдені і впізнані тіла 114 загиблих, доля ще 15 людей залишається невідомою.

Обставини катастрофи з'ясовуються. За словами свідків, судно вийшло з порту з креном на правий борт. За даними прокуратури, у судна був несправний лівий двигун. На думку деяких експертів, корабель затонув від старості – його термін експлуатації закінчився більше 35 років тому.

Читайте також:

Термін експлуатації "Булгарії" закінчився більше 35 років тому

Врятований хлопчик з "Булгарії" розповів нові подробиці катастрофи

На дні Волги знайдені фото, зроблені за кілька годин до загибелі "Булгарії"

Арештовані двоє підозрюваних у справі про катастрофу "Булгарії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: