Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час пограбування ресторанної стійки з хот-догами злочинець вистрелив собі в пеніс

Хлопець не зміг далеко втекти, тому його заарештувала поліція.

У Чикаго в США 19-річний Терріон Паунсі вирішив пограбувати ресторан West Pullman. Прийшов туди на Геловін, 31 жовтня, о шостій ранку.

Хлопець, погрожуючи пістолетом 0,38 калібру, вимагав від двох працівників стійки з хот-догами, аби ті віддали всі гроші з каси. Пістолет приставив до голови одного з працівників. У момент передачі гроші дали не в руки, а жбурнули. Також у грабіжника полетіло відро з соусом. Паунсі все ж не втік, а почав швидко збирати гроші з підлоги, тримаючи працівників закладу під прицілом пістолета. Про це повідомляє Fox4 із посиланням на Chicago Sun-Times.

Коли зібрав гроші, то засунув пістолет за пояс та вибіг з приміщення. Випадково зброя вистрелила й куля поранила його в пеніс. За грабіжником побіг один із працівників закладу. Втекти йому далеко не вдалося – він, увесь у крові, перебіг дорогу й там упав від болю.

Грабіжника-невдаху доправили до лікарні, де він перебуває й досі. Його звинувачують ще в одному збройному пограбуванні. Суд мав відбутися в четвер, але через стан здоров'я засідання перенесли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції