Під час ремонту Саяно-Шушенської ГЕС розікрали 24 мільйони рублів

Директор та бухгалтер компанії "Гідроенергоремонт" розтратили більше 24 мільйонів рублів, виділених на ремонт гідроагрегатів Саяно-Шушенської ГЕС

Відносно генерального директора та бухгалтера компанії "Гідроенергоремонт", якій у 2007 році були виділені гроші на ремонт гідроагрегатів Саяно-Шушенської ГЕС, порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 159 КК РФ (шахрайство). За даними управління з податкових злочинів МВС республіки Хакасія, збиток від дій підозрюваних склав більше 24 мільйонів рублів.

Прізвища гендиректора і бухгалтера компанії в інтересах слідства не називаються. Начальник управління з податкових злочинів МВС республіки Хакасія Дмитро Мінайчев відзначив, що грошові кошти на ремонт третього та восьмого гідроагрегатів "Гідроенергоремонту" виділила компанія "РусГідро". Пізніше з'ясувалося, що ці гроші використовувалися не за призначенням.

За словами Мінайчева, в ході перевірки з'ясувалося, що частина коштів "оформлялася за фіктивними документами, через ряд фірм гроші перераховувалися на різні рахунки". Він також відзначив, що в даний час "Гідроенергоремонт" готується до ліквідації, а її працівники переведені в штат компанії "Саяно-Шушенський гідроенергоремонт".

У вересні минулого року віце-прем'єр Ігор Сєчін заявив, що засновники "Гідроенергоремонта" виграли тендер на ремонт другого гідроагрегату, з якого розпочалася серпнева аварія, використавши "шахрайську схожу назву" з назвою однієї з "дочок" самої ГЕС (малася на увазі компанія "Саяно -Шушенський гідроенергоремонт ").

Пізніше з'ясувалося, що співробітники "Гідроенергоремонта" не займалася ремонтом Саяно-Шушенської ГЕС з квітня 2009 року. Представник "РусГідро" Євген Друзякін пояснив, що контракт з цією компанією було розірвано. За його словами, цьому передувало розкриття шахрайської схеми, яку реалізовувало керівництво "Гідроенергоремонта".

Нагадаємо, вранці 17 серпня 2009 на Саяно-Шушенській ГЕС сталася аварія, в результаті якої загинули 75 людей. Сім з десяти гідроагрегатів були зруйновані або отримали серйозні пошкодження. Причиною аварії стали дефектні кріплення кришки другого агрегату, які не витримали збільшення навантаження.

Читайте також:

Комісія Держдуми РФ назвала 19 винних в аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

Персонал Саяно-Шушенської ГЕС визнали винним в аварії

Знайдено тіло останнього загиблого в аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

Українські ГЕС виявилися дещо кращими, ніж Саяно-Шушенська

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: