Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час розмови Путін і Порошенко обговорювали затриманого керівника РІА "Новости Украина"

Путін не хоче говорити про те, як це питання може вирішитися.

Президенти України та Росії Петро Порошенко та Володимир Путін під час телефонної розмови обговорили затриманого в Україні керівника РІА "Новости Украина" Кирила Вишинського.

Про це розповів російський лідер, передає "Интерфакс".

"Говорити про те, як це питання вирішиться, поки передчасно. Я б утримався насамперед для того, щоб нічого тут не порушити і нічому не перешкодити", - сказав Путін.

Лідери обговорили не лише Вишинського, а й інших затриманих в Україні росіян та незаконно утримуваних в Росії українців. Путін зазначив, що обговорював з Порошенком питання, пов'язані зі звільненням цих осіб.

ВідеоПорошенко телефоном обговорив з Путіним звільнення політв'язнів

У телефонній розмові вони обговорили якнайшвидше звільнення українців і стан здоров'я бранців, які оголосили голодування. Президенти домовились про те, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн провідають ув'язнених. І вже найближчим часом Людмила Денисова відвідає українських політв'язнів, які перебувають в Росії та на окупованих територіях.

Порошенко телефоном обговорив з Путіним звільнення політв'язнів

Нагадаємо, 9 червня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої вони обговорили звільнення ув’язнених громадян обох країн. Після цього Порошенко доручив омбудсмену Людмилі Денісовій найближчим часом відвідати українських політв'язнів, які утримуються в Росії та в окупованих Криму і на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції