Під час штурму сирійського міста Хама загинули щонайменше 45 осіб

Хама є одним з найбільших міст Сирії з населенням понад 600 тисяч чоловік і в той же час одним з центрів антиурядових виступів.

При штурмі сирійського міста Хама урядовими військами загинули щонайменше 45 осіб. Про це з посиланням на слова правозахисників повідомляють західні ЗМІ. Дані про кількість поранених в результаті зіткнень демонстрантів з силами правопорядку не відомі.

У той же час повідомляється про 50 загиблих в ході збройного зіткнення протестуючих з військами сирійського президента Башара Асада в районі міста Дейр аз-Заур на сході країни.

Надходить також інформація про три жертви і десятки поранених в результаті бойових дій у районі міста Харак на півдні країни.

Урядові війська були направлені до Хами ще кілька тижнів тому, проте до цих пір вони не штурмували центральну частину міста і обмежувалися проведенням арештів у передмістях.

Хама є одним з найбільших міст Сирії з населенням понад 600 тисяч чоловік і в той же час одним з центрів антиурядових виступів, учасники яких вимагають відставки президента Башара Асада.

8 липня місто відвідали представники дипмісій США та Франції в Сирії, після чого офіційний Дамаск звинуватив США і Францію у втручанні у внутрішні справи держави, а прихильники Асада здійснили напади на американське і французьке посольства в Дамаску.

Акції протесту з вимогами відставки Башара Асада проходять в Сирії з кінця березня 2011 року. Влада країни вживає жорстких заходів для боротьби з демонстрантами.

За даними правозахисних організацій в країні, станом на кінець липня, в ході розгону демонстрацій загинули понад півтори тисячі осіб.

Читайте також:

Сирійські війська розпочали штурм бунтівного міста

Лідер "Аль-Каїди" підтримав сирійських заколотників, назвавши їх "святими воїнами"

Опозиція Сирії створила "Раду національного порятунку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: