Під час штурму захопленого на Філліпінах автобуса загинуло вісім туристів

Президент Філіппін Бенігно заявив про загибель туристів з Гонконгу, яких утримував весь день у заручниках звільнений поліцейський.

Президент Філіппін Бенігно Акіно заявив, що в результаті захоплення заручників у Манілі загинули вісім людей. Всі вони були туристами з Гонконгу.

Наведені президентом відомості вже підтвердили представники місцевої організації Червоного Хреста.

Нагадаємо, що вранці у понеділок 23 серпня колишній співробітник поліції Філіппін захопив у столиці країни Манілі автобус з іноземними туристами.

Злочинець, у якому впізнали колишнього старшого інспектора Роландо Мендозу, був озброєний автоматом М16. За попередніми даними, У захопленому автобусі знаходилися 25 людей. Незабаром після захоплення заручників Мендоза відпустив спершу двох жінок-туристок, а потім трьох дітей і ще одну жінку.

Мендоза зважився на такий крок після того, як протягом року домагався свого поновлення на роботі. У 2008 році його ім'я фігурувало серед імен п'ятьох поліцейських, звинувачених у причетності до вимагання грошей у власника одного з готелів в Манілі за помилковою підозрою в зберіганні наркотиків. Мендоза вважав, що був звинувачений несправедливо.

Самого Мендозу вбито під час штурму.

Читайте також:

На Філіппінах звільнений поліцейський захопив автобус з 25 туристами

На Філіппінах заарештували одного з найнебезпечніших терористів

На Філіппінах захоплено в заручники 75 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: