Під час сутичок в Єрусалимі постраждали щонайменше 14 палестинців і четверо поліцейських

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ізраїльські правоохоронці кидали світлошумові гранати у натовп.

Ізраїльська поліція розігнала натовп палестинців у неділю, 11 серпня, в Єрусалимі. Щонайменше 14 поранених палестинців доставили у лікарні, четверо ізраїльських правоохоронців також отримали поранення.

Десятки тисяч мусульман зібралися біля мечеті Аль-Акса у центрі Єрусалима, щоб відзначити свято Ід аль-адха (Курбан-байрам). Зіткнувшись з поліцейськими біля території мечеті, палестинці почали скандувати: "З нашою душею та кров'ю ми повернемо тебе, Акса". Про це передає Deutsche Welle.

Коли почалися сутички, ізраїльські правоохоронці стали кидати світлошумові гранати у натовп. Палестинці намагалися тікати.

Згодом у поліції заявили, що розгорнули на місці сили спецпризначення в очікуванні заворушень.

Нагадаємо, що напередодні ізраїльська армія повідомила, що на кордоні із Сектором Газа було вбито чотирьох озброєних палестинців. За словами військових, палестинці мали при собі автомати АК-47, переносні ракетні установки та гранати, одну з яких кинули в бік ізраїльських солдат.

Відео 70 років незалежності: що варто знати про державу Ізраїль

Це одна із найменших і наймолодших держав світу, але це не заважає їй активно розвиватися. Ізраїльські вчені вже встигли прославитися на весь світ своїми досягненнями, а жінок тут менше, ніж чоловіків. Сьогодні Ізраїль святкує сімдесяту річницю незалежності. “Сніданок” зібрав найцікавіші факти про цю неймовірну країну.

70 років незалежності: що варто знати про державу Ізраїль

 

Вибір редакції