Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час тюремного бунту в Бразилії загинуло півсотні людей

Деяки трупи знайшли обезголовленими.

Щонайменше 52 людини загинули під час бунту у бразильській в’язниці, де протягом п’яти годин відбувалися сутички між двома бандами.

Про це повідомляє ВВС із посиланням на офіційних осіб.

Як передають місцеві ЗМІ, члени банди з одного тюремного блоку вторглися в іншу частину в'язниці Альтаміра в штаті Пара.

Чиновники під час пресконференцію повідомили, що 16 загиблих були обезголовлені. В інших повідомленнях йшлося також про підпал, внаслідок якого задихнулися люди.

Під час бунту двох працівників в’язниці взяли у заручники - вони вже звільнені.

За словами чиновників, сутички почалися близько 7 ранку за місцевим часом і закінчилися близько опівдня.

Окрім цього, місцеві ЗМІ пишуть, що в'язниця в Альтамірі, де сталися сутички, розрахована на 200 осіб, але в ній перебувало 311 ув'язнених.

Як зазначає ВВС, насильство в бразильських в'язницях розповсюджене явище. Країна посідає третє у світі місце за кількістю ув'язнених, яка становить близько 700 тисяч людей. Переповнені в'язниці -  розповсюджена у країні проблема, як і зіткнення між бандами та сутички у в'язницях.

Нашадаємо, в кінці травня бійка між ув'язненими у в'язниці в найбільшому бразильському штаті Амазонас завершилася смертю 15 людей

Відео Під час бунту в мексиканській тюрмі загинули 7 поліцейських

Сотні в’язнів почали усе палити, коли поліція спробувала перевезти до в’язниці суворого режиму кількох небезпечних заґратованих. Від задухи загинуло семеро поліцейських, ще 15 шпиталізовані.

Під час бунту в мексиканській тюрмі загинули 7 поліцейських

Залиште свій коментар

Вибір редакції