Під час війни Черчилль наказав засекретити зустріч пілотів з НЛО

Під час Другої світової війни до британського літака, який повертався з окупованої Європи, нібито наблизився металевий непізнаний об'єкт і "безшумно завис".

Уїнстон Черчилль
Уїнстон Черчилль виявився замішаним в історію з НЛО
Національний архів Великобританії оприлюднив чергову порцію секретних матеріалів про НЛО. Документи – розповіді свідків, офіційні спостереження та зображення - стали доступні широкому загалу через десятки років.

Відповідно до одного з документів - анонімного листа, - знаменитий британський прем'єр Уїнстон Черчилль наказ тримати в таємниці факт зустрічі льотчиків ВПС Великобританії з НЛО під час Другої світової війни.

Лист датований 1999 роком. Автор листа стверджує, що його дід, особистий охоронець Черчілля, був присутній на зустрічі політика і генерала Дуайта Ейзенхауера, під час якої обидва діячі висловили стурбованість інцидентом і наказали засекретити його щонайменше на 50 років. Черчілль побоювався, що оприлюднення інформації викличе у населення паніку і зруйнує віру в церкву.

До літака, який повертався з окупованої Європи, нібито наблизився металевий непізнаний об'єкт і "безшумно завис". Екіпажу вдалося сфотографувати НЛО. Свідок бесіди Черчілля та американського генерала розповів про неї лише на смертному одрі в 1973 році.

Деякі з випадків, описаних в матеріалах про НЛО, отримали раціональне пояснення. Багато залишаються загадкою. У документах, зокрема, фігурує опис загадкового звукового бар'єру і авіакатастрофи на півночі Великобританії, коли фахівцям не вдалося знайти уламків літака.

Також згадуються "чорні трикутні НЛО", які зависли над будинком тіньового британського міністра наприкінці 1990-х років, але не були зафіксовані охоронними системами. У 1995 році пілот літака, підлітаючи до аеропорту Манчестера, побачив об'єкт розмірів з 20 футбольних полів, свідчить інший документ.

Ознайомитися з матеріалами можна на сайті британського архіву.

Зазначимо, що минулого року національний архів НЛО розсекретили в Україні. Уфологи опублікували в інтернеті каталог свідчень людей про дивні літальні об'єкти над територією України. Відомості збиралися з різних джерел, - аномальними явищами цікавилися і управління гідрометеорології, зокрема Гідрометеорологічний центр Збройних сил України, і громадські уфологічні організації.

Читайте також:

У Китаї очевидці відзняли НЛО, яке паралізувало роботу аеропорту Сяошань

В Україні розсекретили національний архів НЛО

Російський вчений знайшов "останки інопланетян" на місці падіння Тунгуського метеориту

Автор теорії чорних дір: подорожі в майбутнє - це реальність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: