Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час військових навчань "Кавказ-2016" в анексованому Криму окупанти розкрадали майно  – розвідка

Стратегічні навчання "Кавказ-2016" відбувалися в РФ та на анексованому півострові.

Під час стратегічних навчань "Кавказ-2016", які відбувалися в окупованому Криму та РФ російським військовим командуванням визначено надмірне списання військового майна та палива.

Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міноборони.

"13-14 вересня під час спеціальної перевірки обґрунтованості подання на списання матеріально-технічних засобів та пального у 247 десантно-штурмовому полку (Ставропіль) 7 десантно-штурмової дивізії (Новоросійськ) Повітрянодесантних військ ЗС РФ, передові позиції яких знаходяться у районі Перекопського перешийку, комісією на чолі з заступником командувача військами Південного військового округу (Ростов-на-Дону) з матеріально-технічного забезпечення генерал-майором Щвецовим Олександром Миколайовичем (Швецов Александр Николаевич), виявлені ознаки розкрадання військового майна та пального у великих розмірах під приводом понаднормових "матеріальних втрат" на проведення широкомасштабних навчань ЗС РФ "Кавказ-2016", - йдеться у повідомленні прес-служби. 

Нагадаємо, що раніше поблизу Феодосії російські окупаційні війська у рамках "Кавказу-2016" відпрацювали питання подолання системи протиповітряної оборони та нанесення умовних ударів по наземних цілях. Такі навчання відбулися у районі полігону "Чауда", що за 36 км на схід від Феодосії. У тренуваннях задіяли три стратегічні бомбардувальники Ту-95МС. Також, у районі міжвидового полігону Чорноморського флоту "Опук" підрозділами Повітрянодесантних військ відпрацьовано питання десантування особового складу парашутним способом. Окрім цього, у районі на південний схід від міжвидового полігону ЧФ "Опук" кораблями зі складу загону різнорідних сил ЧФ відпрацьовано питання організації протичовнової оборони та окремі елементи морської десантної операції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції